Chcesz pokazać i sprzedać swoje projekty światu?

Sollux Design Member Club Ci w tym pomoże!

Łączymy utalentowanych twórców i doświadczonych sprzedawców

Pomagamy projektantom realizować ich pomysły na świetne produkty. Wprowadzamy na rynek dochodowe koncepcje opraw oświetleniowych przy aktywnym wsparciu partnerów B2B z ogromnym doświadczeniem w sprzedaży.Doskonale znają oni gusta i oczekiwania zakupowe klientów końcowych, co pozwala trafnie typować bestsellerowe projekty, a tym samym zwiększać Twoje zarobki.

Sollux Design Member Club to przestrzeń dla kreatywności

Tutaj Twoje pomysły spotykają nasze możliwości.

Projekt to podstawa każdego produktu, ale jednocześnie… sam projekt to za mało. Trzeba go jeszcze zrealizować, a następnie – sprzedać. I właśnie w tym pomoże Ci Sollux Design Member Club. Przejmujemy obowiązki związane z produkcją, marketingiem i innymi aspektami biznesu, dzięki czemu możesz zarabiać na tym, co lubisz robić najbardziej – na projektowaniu. Resztą zajmujemy się my.

Marketing i promocja

Przygotowujemy komplet materiałów marketingowych (online i offline) do reklamy Twoich projektów, a także zajmujemy się ich aktywnym marketingiem. Twoje oprawy są promowane przez nas i naszych partnerów.

Kanały dystrybucji

Zapewniamy stabilne kanały dystrybucji produktów, dzięki czemu aspekty związane ze sprzedażą – techniczne, podatkowe i organizacyjne – nie pochłaniają Twojego czasu oraz energii.

Pełne zaplecze produkcyjne

Kompleksowo zajmujemy się wytworzeniem Twoich projektów opraw: od doboru surowców, przez krajową produkcję, aż po ręczny montaż. Gwarantujemy pełną kontrolę nad jakością całego procesu.

Biznesowa analiza projektów

Wspieramy projektantów w zrozumieniu rynkowych aspektów ich pracy. Analiza biznesowa pomaga zwiększyć potencjał sprzedażowy projektów poprzez dostosowanie ich do preferencji konsumentów.

Wsparcie projektów

Projektanci mogą korzystać z pomocy partnerów B2B, którzy posiadają dogłębną wiedzę o rynku i są nieocenionym wsparciem w procesie kreowania bestsellerowych produktów.

Sprzedaż na skalę globalną

Design Member Club otwiera Ci drzwi do zagranicznych rynków i umożliwia budowanie międzynarodowej kariery. Sprzedajemy produkty w 29 krajach na 2 kontynentach – Twoje też możemy!

Jak to działa?

Sollux Design Member Club jest zamkniętą społecznością, do której zapraszamy wybitnych projektantów. Na podstawie przesłanych projektów raz w miesiącu przeprowadzamy ankietę produktową wśród partnerów B2B, którzy na podstawie swojego doświadczenia oraz wiedzy analizują otrzymane propozycje. Autorów najwyżej ocenionych projektów zapraszamy do współpracy i zostania członkiem Design Member Club.

Zgłoszenie projektów

Prześlij mailowo na adres xxx@yyy.pl propozycje projektów, które chcesz wprowadzić na rynek.

Ankieta produktowa

Przeprowadzamy ankietę produktową wśród partnerów B2B i udostępniamy Ci jej wyniki.

Zaproszenie do współpracy

Autorom najlepiej rokujących projektów wysyłamy zaproszenia do Design Member Club.

Wdrożenie produktu do oferty

Po akceptacji przez twórcę warunków współpracy, wprowadzamy jego projekty do naszej oferty.

Gwarantowana prowizja
od sprzedaży produktów

W Design Member Club projektant otrzymuje prowizję od każdej sprzedanej sztuki oprawy. Oznacza to, że na jednym pomyśle zarabiasz wiele razy! W samym 2023 roku sprzedaliśmy 280 724 lamp Sollux dla klientów na całym świecie. W nadchodzącym sezonie nasza sprzedaż może objąć także tysiące sztuk produktów wytworzonych w oparciu o Twoje projekty!

Budowa swojej marki
w Twoich i naszych kanałach

Każdy produkt jest sygnowany nazwiskiem projektanta, co wspiera go w budowaniu marki osobistej. Na etykiecie zamieszczamy także dane kontaktowe do mediów społecznościowych twórcy, by zwiększać jego zasięgi i rozpoznawalność. Dodatkowo produkty są promowane w kanałach marketingowych naszych oraz naszych partnerów. Sollux maksymalnie wspiera projektantów w budowaniu własnej marki!

Twórz produkty, które podbijają serca konsumentów

I zyskaj:

Rozpoznawalność w branży

Korzystaj ze skali, zasięgów i możliwości Sollux, by docierać ze swoimi projektami do konsumentów na całym świecie. Design Member Club to szansa na międzynarodową karierę.

Pasywny dochód

Bez inwestowania w marketing czy zakładania własnej działalności. Współpraca z Sollux może stać się źródłem pasywnego dochodu, ponieważ projekt tworzysz tylko raz, a zarabiasz na nim całyczas.

Wiedzę i doświadczenie

Możesz analizować charakterystykę najlepiej sprzedających się produktów, by tworzyć dochodowe projekty, które doskonale trafiają w preferencje konsumentów.

Chcesz dołączyć do
Sollux Design Member Club?

Najcześciej zadawane pytania:

1. Jak mogę dołączyć do Sollux Design Member Club?

Aby dołączyć, należy złożyć wniosek poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Nie mamy takich wymagań, najważniejszy jest pomysł na dobry produkt, który spodoba się odbiorcą.
Członkowie mogą liczyć na promocję swoich projektów, wsparcie w produkcji i dystrybucji oraz udział w zyskach ze sprzedaży produktów.
Tak, zachęcamy do przesyłania wielu projektów, które będą oceniane indywidualnie przez grupę wybranych doświadczonych sprzedawców B2B
Projektanci otrzymują raz w miesiacu procentową prowizję od sprzedaży swoich projektów, szczegóły umowy są ustalane indywidualnie.
Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami z całego świata, ceniąc różnorodność i innowacyjność w projektowaniu.