DUŻY E-COMMERCE

Optymalizuj swoją logistykę dzięki własnemu magazynowi i własnej marce

Duży biznes = duże wyzwania? Poznaj nasze rozwiązania, dzięki którym Twój e-commerce będzie działał jak dobrze naoliwiona maszyna i generował coraz większą sprzedaż.

Pełna kontrola nad biznesem

Rozwój biznesu to proces, a my pomożemy Ci zyskać nad nim pełną kontrolę. Z Sollux wyeliminujesz ryzyko zastojów, opóźnień w dostawach i wiele innych problemów typowych dla firm e-commerce. 

Nie tylko doskonale znamy Twoje wyzwania, ale mamy też zasoby, które pozwolą Ci skutecznie się z nimi zmierzyć. Skorzystaj z naszego know-how, by zyskać przewagę nad konkurencją, sprawnie odpowiadać na potrzeby klientów oraz szybciej rozwijać swój biznes.

Konkuruj jakością, a nie ceną

W Sollux Lighting oferujemy naszym partnerom nie tylko najlepsze oprawy oświetleniowe, ale także możliwość stworzenia marki własnej oraz współpracy w modelu magazyn własny. To rozwiązania, które pozwalają zoptymalizować działanie biznesu e-commerce pod kątem jego dochodowości.

Magazyn własny

Model magazynu własnego pozwoli Ci na szybsze dostarczenie produktów do Twoich klientów oraz uniknięcie opóźnień i problemów z dostawą. Analiza wykazała, że największy obrót generują Ci Partnerzy, którzy wysyłają najszybciej rotujące produkty ze swoich magazynów. Możesz być jednym z nich.

Marka własna

Sprzedawaj wytworzone przez nas oprawy pod własną marką i buduj unikalną ofertę produktową. Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów, uczestnicząc w procesie projektowania. W tym modelu to Ty decydujesz, jakie lampy dla Ciebie wyprodukujemy. Poprowadzimy Cię przez cały proces wprowadzania produktu na rynek – aż do sprzedaży.

W Sollux znamy Twoje wyzwania

I mamy na nie rozwiązania.

Twoje wyzwania

Walka o klientów

Ciągła walka o klientów sprawia, że musisz obniżać ceny, aby zachować konkurencyjność oferty. Prowadzi to do niższych marż i niższego zysku, z którego trudno utrzymać wysokiej jakości zespół i rozwijać biznes.

Produkcja w Chinach

Obecnie produkujesz marki własne w Chinach, co często wiąże się z ponad 4-miesięcznym czasem realizacji zamówienia, utrudnia przewidywanie rotacji i uzupełnianie magazynu. Przekłada się to na niezadowolenie klientów i spadki sprzedaży.

Brak czasu

Masz dużą firmę, która wymaga złożonej struktury organizacyjnej. Jednocześnie mnogość zadań i niespodziewane trudności z realizacją zamówień prowadzą do problemów z komunikacją i koordynacją działań. W efekcie brakuje czasu na pracę strategiczną i rozwój biznesu.

Nasze rozwiązania

Kształtuj politykę cenową

Wprowadź własną markę opraw i dowolnie kształtuj politykę cenową oraz marże. Zyskaj większą kontrolę nad jakością produktów oraz przewagę konkurencyjną w postaci unikalnej, wyróżniającej Cię oferty.

Produkcja w Polsce

Z Sollux możesz produkować marki własne w Polsce i skrócić czas realizacji zamówienia nawet do 2 tygodni. Z łatwością utrzymasz ciągłość dostaw, a my dostosujemy rotację i będziemy uzupełniać magazyny zgodnie z potrzebami, co wpłynie na poprawę cash flow firmy.

Wysoka jakość i terminowość

Jesteśmy sprawdzonym dostawcą, który gwarantuje wysoką jakość i terminowość dostaw. Zapewniamy kompleksową produkcję marek własnych, profesjonalną obsługę logistyczną i składowanie produktów. Z nami możesz w pełni skupić się na rozwoju biznesu, marketingu i sprzedaży. 

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia, które podbija serca coraz większej liczby klientów. Obecnie co roku ćwierć miliona naszych lamp trafia do domów i mieszkań na całym świecie. Mogą zagościć również we wnętrzach należących do Twoich klientów. Skorzystaj z możliwości, jakie Sollux oferuje dla Ciebie. 

Dlaczego Sollux?

Poznaj jeszcze więcej korzyści

Dedykowany konsultant

Jako partner B2B otrzymujesz wsparcie dedykowanego konsultanta na cały okres współpracy. Nasi specjaliści pomogą Ci także w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz udzielą porad w kwestiach handlowych.

Możliwość wymiany produktów

Stany magazynowe uzupełniamy tak często, jak chcesz, dostarczając kończące się towary na Twój magazyn w ciągu 24h. Wykorzystasz więc przestrzeń w 100%, a jeśli jakiś produkt nie będzie się sprzedawał - bezpłatnie wymienimy go na inny.

Kontrola jakości na każdym etapie produkcji

Kontrolujemy jakość na każdym etapie produkcji, co przekłada się na wyjątkową trwałość naszych wyrobów. Uważnie dobieramy surowce i dbamy o solidność konstrukcji, dzięki czemu produkty służą klientom o wiele dłużej niż okres gwarancji.

Realizacja niestandardowych zamówień

Wiemy, że klienci często mają indywidualne potrzeby i wymagania, dlatego jesteśmy gotowi, by na nie odpowiedzieć. Dajemy możliwość personalizacji naszych produktów, elastycznie dopasowując się do Twoich oczekiwań. Opowiedz nam o nich!

Współpracuj z nami w wybranym przez siebie modelu:

Dropshipping

Sprzedawaj online gotowe produkty bez kosztów inwestycji w towar czy własny magazyn. Wysyłamy zamówienia z naszego magazynu prosto do Twojego klienta.

Polecane dla Ciebie

Magazyn własny

Masz własny magazyn? Wyprzedź konkurencję i realizuj zamówienia dużo szybciej niż ona. Zwiększ swoje obroty, wysyłając nasze produkty bezpośrednio ze swojego magazynu.

Polecane dla Ciebie

Marka własna

Wejdź na wyższy poziom biznesu e-commerce i sprzedawaj produkty pod Twoim logo. Stwórz własną ofertę unikalnych opraw, korzystając z naszych zasobów. 

Chcesz poprawić sprzedaż online?

Zostaw dane kontaktowe, odpowiemy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej sprzedaży e-commerce.