MAŁY E-COMMERCE

Brak magazynu?
Brak problemu!

Rozszerz możliwości i zwiększaj zyski swojej firmy dzięki wydajnym rozwiązaniom dropshippingowym od Sollux. Wypróbuj je już teraz!

Mało czasu i dużo na głowie?
Pora na zmiany

Prowadzenie małego biznesu rządzi się swoimi prawami. W przeciwieństwie do dużych firm nie masz pracowników do wszystkiego, więc zazwyczaj to Ty sam zajmujesz się wszystkim.

Logistyka, finanse, obsługa klienta, sprzedaż… Bieżączka pochłania Twój czas i energię, przez co rozwój firmy i zyski stoją w miejscu. Ale wcale nie muszą!

Z dropshippingiem od Sollux masz mniej obowiązków a więcej czasu i możliwości, by mądrze rozwijać swój biznes. Bo nieważne, ILE pracujesz. Ważne, JAK to robisz.

Mały e-commerce może dużo zarabiać
- bez inwestycji w towar czy magazyn

Nasza oferta dropshippingowa pozwala rozszerzyć ofertę sklepu o atrakcyjne produkty bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Możesz z niej skorzystać także wtedy, gdy dopiero startujesz z biznesem e-commerce i chcesz sprzedawać na platformach marketplace. Postaw na wysoką jakość, dostępność oraz różnorodność lamp Sollux, by pozyskiwać kolejnych klientów, rozwijać biznes i maksymalizować swoje dochody.

Z nami to naprawdę proste.

Mniej obowiązków

Magazynowanie, pakowanie, dystrybucja – tymi i wieloma innymi zadaniami zajmujemy się za Ciebie.

Więcej czasu

Z Sollux odzyskujesz czas na strategiczne dla Twojego biznesu działania: marketing i sprzedaż.

Wyższe zyski

Otrzymujesz od nas komplet materiałów marketingowych, które pomogą Ci w promocji i zwiększaniu zysków.

W Sollux znamy Twoje wyzwania

I mamy na nie rozwiązania.

Twoje wyzwania

Brak miejsca w magazynie

Brakuje Ci miejsca do magazynowania towaru, a jednocześnie nie masz budżetu na wynajęcie dodatkowej przestrzeni. Masz zbyt wiele obowiązków związanych z bieżącym zarządzaniem sklepem. 

Brak czasu na aktualizowanie

Konkurencja jest duża, a klienci wymagający – stale poszukują nowości i oryginalnych rozwiązań. Ale Ty nie masz czasu na regularne aktualizowanie oferty

Prezentowanie produktów

Ludzie kupują oczami, dlatego by wygrać z konkurencją, sposób prezentowania produktów oraz jakość materiałów graficznych muszą być na jak najwyższym poziomie. Brakuje Ci jednak doświadczenia oraz zasobów w tej dziedzinie, co utrudnia marketing i sprzedaż.  

Nasze rozwiązania

Przejęcie Twoich obowiązków

Dropshipping z Sollux pozwala na sprzedaż produktów bez konieczności ich magazynowania. Możesz zarabiać bez inwestycji w dodatkową przestrzeń. To my dbamy o wysyłkę produktów czy obsługę zwrotów.

Baza 900 produktów

Mamy stale rozszerzaną bazę ponad 900 produktów, które możesz automatycznie dodać do swojego systemu e-commerce za pomocą plików CSV i XML. Koniec z ręcznym wprowadzaniem zmian w ofercie!

Wysokiej klasy zdjęcia

Dostarczamy Ci wysokiej klasy zdjęcia każdej oprawy, również w wersji podświetlonej oraz w aranżacji. Otrzymasz szkice z wymiarami i instrukcje montażu dla wszystkich produktów, co pozwoli Ci na ich efektywną prezentację i wyróżnienie się na tle konkurencji. 

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia, które podbija serca coraz większej liczby klientów. Obecnie co roku ćwierć miliona naszych lamp trafia do domów i mieszkań na całym świecie. Mogą zagościć również we wnętrzach należących do Twoich klientów. Skorzystaj z możliwości, jakie Sollux oferuje dla Ciebie. 

Dlaczego Sollux?

Bezobsługowy panel B2B

Oszczędzaj swój czas, zarządzając wszystkim z jednego miejsca. Nasz bezobsługowy panel B2B pozwala na szybką realizację zamówienia i daje Ci pełną kontrolę nad całym procesem współpracy: od wyboru produktów, aż po ustalanie ich ceny.

Szeroki wybór asortymentu

Wiele kształtów, materiałów, wzorów i kolorów - wybieraj spośród ponad 900 modeli lamp te, które chcesz zaoferować swoim klientom. Wysoki poziom dostępności produktów umożliwia błyskawiczną wysyłkę - w maksymalnie 48 godzin.

Bezproblemowe zwroty i reklamacje

Twój klient chce zwrócić produkt? Żaden problem - szybko i sprawnie zajmiemy się całym procesem. Wiemy, że rynek wymusza na sklepach możliwość reklamacji i zwrotu towaru, ponieważ wpływa to na zadowolenie klientów oraz opinie o marce. Dlatego w Sollux dbamy również o ten aspekt współpracy z naszymi partnerami.

Indywidualne podejście i wielotorowe wsparcie

Chcemy poznać Twoje potrzeby i krok po kroku pomóc Ci w ich realizacji. Dlatego wspieramy Cię na każdym etapie współpracy: od wyboru produktów, przez wprowadzenie ich do Twojej oferty, aż po sprzedaż i administrację. Możesz korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, by rozwijać swój biznes.

Współpracuj z nami w wybranym przez siebie modelu:

Dropshipping

Sprzedawaj online gotowe produkty bez kosztów inwestycji w towar czy własny magazyn. Wysyłamy zamówienia z naszego magazynu prosto do Twojego klienta.

Magazyn własny

Masz własny magazyn? Wyprzedź konkurencję i realizuj zamówienia dużo szybciej niż ona. Zwiększ swoje obroty, wysyłając nasze produkty bezpośrednio ze swojego magazynu.

Marka własna

Wejdź na wyższy poziom biznesu e-commerce i sprzedawaj produkty pod Twoim logo. Stwórz własną ofertę unikalnych opraw, korzystając z naszych zasobów. 

Chcesz poprawić sprzedaż online?

Zostaw dane kontaktowe, odpowiemy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej sprzedaży e-commerce.