DROPSHIPPING

Twój sposób
na dochodowy
e-biznes

Sprzedawaj online gotowe produkty bez kosztów inwestycji w towar czy własny magazyn. Wysyłamy zamówienia z naszego magazynu prosto do Twojego klienta.

Co oznacza dropshipping
z Sollux Lighting?

Maksymalizację zysków bez szklanego sufitu nad głową

Z Sollux to Ty decydujesz, ile zarabiasz.

Dropshipping pozwala Ci na sprzedaż produktów bez kosztów magazynowania, pakowania i obsługi wysyłek czy zwrotów. Zarabiasz na ustalonej przez siebie marży, a my zajmujemy się bezpośrednią dostawą paczki z naszego magazynu do klienta końcowego.

Bezpośrednie zwroty od Klientów

Jako nieliczni akceptujemy zwroty od klientów. Omijasz więc ryzyko związane z reklamacjami – zamówienia kierujesz prosto do naszego systemu. O resztę dbamy my.

Pełna niezależność i brak zobowiązań

Sprzedajesz bez żadnych zobowiązań, takich jak minimalna ilość zamówień w miesiącu czy długoterminowe umowy. Rozpoczynasz współpracę kiedy chcesz i rezygnujesz kiedy chcesz. Brzmi fair?

Cały proces po naszej stronie

To my zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z produkcją, logistyką, magazynowaniem, dystrybucją i całą otoczką administracyjną, aż na obsłudze reklamacji i zwrotów kończąc.

Jak to działa?

Szybko, wygodnie, zyskownie

Chcesz sprzedawać na platformach marketplace lub przez swój sklep internetowy? Wszystko, czego potrzebujesz, dostaniesz u nas: od produktów, przez zdjęcia, aż po obsługę wysyłek oraz reklamacji. Pełna odpowiedzialność za logistykę i administrację jest po naszej stronie.

Ty masz tylko jedno zadanie: sprzedawać i zarabiać.

01.

Klient składa zamówienie w Twoim e-sklepie

02.

Ty składasz zamówienie w systemie B2B Sollux

03.

Sollux realizuje i wysyła zamówienia do klienta

W momencie wysyłki Ty otrzymujesz fakturę mailem, a Twój klient link do śledzenia paczki

Polska jakość, którą wybiera cała Europa i reszta świata

Nasze towary są produkowane w Polsce z wykorzystaniem podzespołów z Polski i innych krajów Europy. Jesteśmy producentem, nie pośrednikiem importującym z Chin.

Gwarantujemy stałość dostaw bez jakichkolwiek opóźnień czy problemów z jakością. Nasze produkty wysyłamy w 48h od złożenia zamówienia i są one sprzedawane w 24 krajach na dwóch kontynentach. U nas wysoka jakość współgra z atrakcyjną ceną.

Współpracuj z nami:

Jak zacząć sprzedawać?

Zgłoś chęć współpracy w modelu dropshippingowym lub innym

Zakładamy Ci konto B2B i udostępniamy materiały

Wdrażasz ofertę produktową do swoich kanałów sprzedaży

Zaczynamy realizację zamówień Twoich klientów

Chcesz poznać jak działa dropshipping w Sollux Lighting?

Wyślij zgłoszenie, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i przekaże więcej szczegółów na ten temat.

Dlaczego warto?

Codzienna aktualizacja dostępności produktów

Każdego dnia masz dostęp do aktualnych stanów magazynowych, dzięki czemu z łatwością możesz zarządzać sprzedażą, oszczędzając swój czas na obsłudze Klienta.

Stałe koszty dostawy w całej UE

Wykorzystaj atrakcyjne ceny dostaw, by zachęcić swoich klientów do zakupu.

Cena hurtowa nawet za pojedyncze sztuki

Otrzymujesz od nas produkty z atrakcyjnym rabatem od standardowej ceny detalicznej. W efekcie możesz narzucić wysoką marżę, mieć budżet na promocję oferty i prowizję dla zewnętrznych platform (np. marketplace).

Wysyłka w 48 h

Do finalnych klientów towar trafia nawet po 2 dniach od zamówienia, dzięki czemu możesz nieprzerwania prowadzić działania sprzedażowe.

Ponad 600 kontrahentów nie może się mylić

Nasi partnerzy generują pierwsze zyski już w 2 tygodnie od uruchomienia sklepu internetowego.

Zobacz, co mówią o współpracy z nami:

FAQ

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie. 92% zamówień realizujemy w 48h.

Istnieje możliwość wysyłki własnym kurierem, ale tylko w przypadku zamówień z opcją płatności za pobraniem i do poczkomatów.

Korzystamy z firm kurierskich: GLS, DHL, DPD, Raben, Inpost, Poczta Polska.

Realizujemy wysyłki do paczkomatów, na podesłanym przez klienta liście przewozowym. Obsługujemy gabaryt C . Ofertę z podziałem na ilość produktów mieszczących się w tym gabarycie otrzymają Państwo po nawiązaniu współpracy.

Wysyłki pobraniowe mogą zostać zrealizowane jedynie na własnym liście przewozowym.

Koszt dostawy wynosi jednorazowo 17 zł brutto niezależnie od ilości paczek. W przypadku wyjątków, w których dopuszczamy podesłanie własnego listu przewozowego (paczki pobraniowe i paczkomatowe) do faktury nie doliczmy kosztów wysyłki.

Na początku współpracy przyjmujemy system 1 zamówienie= 1 faktura, ale w przypadku min. 10 zamówień tygodniowo istnieje możliwość przejścia na system 1 faktura raz w tygodniu.

Zamówienia złożone do godziny 10:00 jesteśmy wstanie wysłać tego samego dnia.

Tak, wyrażamy zgodę na korzystnie z naszych zdjęć i udostępnionych opisów. Wszystkie materiały otrzymają Państwo w chwili nawiązania współpracy.

Klient detaliczny ma prawo zwrotu na standardowych warunkach do 14 dni od otrzymania przesyłki. Zwrot może został odesłany bezpośrednio na nasz adres: Sollux-Lighting, ul. W. Łokietka 35, 64-840 Budzyń. Na naszej stronie udostępniony jest formularz zwrotu, z którego klienci mogą skorzystać. Po przyjęciu towaru od klienta , zostanie wystawiona i podesłana do Państwa korekta.

Wszystkie reklamacje wynikające z naszej winy, jak uszkodzenie w transporcie, czy niezgodność z dostawą realizujemy zawsze na korzyść klienta. Reklamację realizujemy bezpośrednio z klientem. Dosyłając mu koniczny nowy podzespół, czy nową oprawę . Odbieramy jednocześnie przedmiot uszkodzony. Na naszej stronie w zakładce kontakt znajduje się formularz reklamacyjny, który Państwa klient dropshippingowy powinien wypełnić. Na podstawie zgłoszenia dział reklamacyjny skontaktuję się z Państwa klientem i uzgodni formę realizacji reklamacji.

Okres gwarancji: 24 miesiące Warunki gwarancji określa dowód zakupu w postaci paragonu, faktury. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza, ani nie zawiesza uprawnień klienta, jakie wynikają z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Już teraz zacznij sprzedawać i zarabiać!

Wyślij zgłoszenie, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w ciągu 1 dnia roboczego i przekaże więcej szczegółów na ten temat.