ŚREDNI E-COMMERCE

Efektywnie rozwijaj
swój sklep online

Gonisz konkurencję? Z Sollux zostawisz ją daleko w tyle. Poznaj drogę do szybszego rozwoju i wyższych dochodów Twojego biznesu e-commerce.

Dropshipping to za mało? Zrób kolejny krok

Dropshipping to świetny model biznesowy na początek przygody z e-commerce. Jednak wraz ze wzrostem biznesu rosną też wymagania i wyzwania. 

Dropshipping ma ograniczenia, które nie pozwalają na realizację nowych potrzeb. Dlatego kolejny etap rozwoju biznesu to przejście na współpracę w oparciu o magazyn własny, czyli sprzedaż swoich unikalnych produktów. Pomożemy Ci wprowadzić je na rynek.

Zwiększaj zyski, a nie troski

Model magazynu własnego pozwoli Ci na szybsze dostarczenie produktów do Twoich klientów oraz uniknięcie opóźnień i problemów z dostawą. Analiza wykazała, że największy obrót generują Ci Partnerzy, którzy wysyłają najszybciej rotujące produkty ze swoich magazynów. Możesz być jednym z nich.

Sprawdzone produtky

Analizujemy, które produkty Sollux są kupowane w Twoim sklepie najchętniej.

Pozytywne cashflow

Wprowadzasz na własny magazyn kilkanaście najlepiej rotujących indeksów.

Zadowolenie klientów

Realizujesz zamówienia znacznie szybciej, bo bezpośrednio ze swojego magazynu.

W Sollux znamy Twoje wyzwania

I mamy na nie rozwiązania.

Twoje wyzwania

Zamrażanie gotówki

Aby szybko realizować zamówienia, musisz utrzymywać duże ilości towarów na magazynie. W ten sposób zamrażasz gotówkę, co negatywnie wpływa na cash flow Twojego biznesu i blokuje inwestycje.

Niska wydajność zespołu

Masz trudności ze skutecznym zarządzaniem zespołem, ponieważ wymaga to dużo czasu, którego Ci brakuje. W efekcie spada wydajność działania firmy, a jej rozwój staje w miejscu.

Prezentowanie produktów

Ludzie kupują oczami, dlatego by wygrać z konkurencją, sposób prezentowania produktów oraz jakość materiałów graficznych muszą być na jak najwyższym poziomie. Brakuje Ci jednak doświadczenia oraz zasobów w tej dziedzinie, co utrudnia marketing i sprzedaż.  

Nasze rozwiązania

Składowanie u nas

Możesz składować zapasy u nas z opcją domówienia ich na własny magazyn w ciągu 24h. W ten sposób zachowasz ciągłość dostaw, co przyspieszy obrót towaru i wpłynie pozytywnie na cash flow sklepu.

Nasze procesy automatyzacji

Nasze procesy automatyzacji wielu zadań, związanych z realizacją zamówień, podnoszą efektywność pracy zespołu, a Ty masz czas, by skupić na kluczowych aspektach prowadzenia i rozwoju biznesu.

Wysokiej klasy zdjęcia

Dostarczamy Ci wysokiej klasy zdjęcia każdej oprawy, również w wersji podświetlonej oraz w aranżacji. Otrzymasz szkice z wymiarami i instrukcje montażu dla wszystkich produktów, co pozwoli Ci na ich efektywną prezentację i wyróżnienie się na tle konkurencji. 

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia, które podbija serca coraz większej liczby klientów. Obecnie co roku ćwierć miliona naszych lamp trafia do domów i mieszkań na całym świecie. Mogą zagościć również we wnętrzach należących do Twoich klientów. Skorzystaj z możliwości, jakie Sollux oferuje dla Ciebie. 

Dlaczego Sollux?

Poznaj jeszcze więcej korzyści

Możliwość wymiany towaru

Niektóre z naszych produktów słabo się sprzedają i zalegają Ci na magazynie? Bez obaw, bezpłatnie wymienimy je na inne!

Uzupełnianie stoków magazynowych

Dostarczymy kończące się towary na Twój magazyn w ciągu 24h. Dzięki wysokiej dostępności produktów możemy szybko uzupełnić stoki.

Ekologiczne i bezpieczne pakowanie

Dbamy o pełne bezpieczeństwo produktów w transporcie oraz ich ekologiczne pakowanie. Towary wkładamy do kartonów z tekturowym wypełnieniem, które zabezpiecza je przed uszkodzeniem.

Kompleksowe wsparcie

Poza produkcją możemy też zapewnić profesjonalną obsługę logistyczną i składowanie produktów, co pozwoli Ci w pełni skupić się na rozwoju biznesu, marketingu i sprzedaży.

Współpracuj z nami w wybranym przez siebie modelu:

Dropshipping

Sprzedawaj online gotowe produkty bez kosztów inwestycji w towar czy własny magazyn. Wysyłamy zamówienia z naszego magazynu prosto do Twojego klienta.

Magazyn własny

Masz własny magazyn? Wyprzedź konkurencję i realizuj zamówienia dużo szybciej niż ona. Zwiększ swoje obroty, wysyłając nasze produkty bezpośrednio ze swojego magazynu.

Marka własna

Wejdź na wyższy poziom biznesu e-commerce i sprzedawaj produkty pod Twoim logo. Stwórz własną ofertę unikalnych opraw, korzystając z naszych zasobów. 

Chcesz poprawić sprzedaż online?

Zostaw dane kontaktowe, odpowiemy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej sprzedaży e-commerce.