PROCES PRODUKCJI

Jakość generuje jakość

To motto, które towarzyszy nam na każdym etapie procesu produkcyjnego: od wyboru surowców po pakowanie gotowych wyrobów.

Z myślą o Tobie, z dbałością o środowisko

Tak wytwarzamy nasze produkty. Inwestujemy w innowacje, które maksymalizują efektywność energetyczną wyrobów oraz umożliwiają produkowanie ich w zrównoważony sposób. To druga szansa dla materiałów na osiągnięcie ich pełnego potencjału.

Staramy się się dbać o planetę we wszystkich aspektach produkcji: od wybierania surowców o ekologicznym pochodzeniu i spełniających europejskie normy, aż po procesy rozwoju opakowań. W rezultacie nowoczesne oświetlenie Sollux pozwala obniżać nie tylko koszty eksploatacyjne w domach naszych klientów, ale również koszty środowiskowe.

Wybór i dostawa surowca

Jakość surowca ma bezpośrednie przełożenie na jakość produktu – jego trwałość i wydajność. Dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami, których materiały spełniają standardy jakości oraz są pozyskiwane w zrównoważony i ekologiczny sposób. Nasze produkty wytwarzamy z aluminium, szkła, drewna i stali, które po odpowiednim przygotowaniu przechodzą kolejne etapy obróbki.

Produkcja w Polsce

Drugi krok to produkcja właściwa, czyli obróbka materiałów w gotowe bryły. Wytwarzamy lokalnie, ponieważ tylko w ten sposób możemy mieć pełną kontrolę nad jakością całego procesu. W rezultacie gwarantujemy Ci wysoką trwałość i efektywność oferowanych rozwiązań.

Ręczny montaż

Po wytworzeniu poszczególnych elementów następuje etap ich montażu. Składamy wszystkie części danego produktu (oprawę, układ elektroniczny, dekoracje) w jedną całość zgodnie z wcześniej opracowanym schematem. Doświadczeni pracownicy dbają o doskonałą estetykę i trwałość łączeń.

Bezpieczne i ekologiczne pakowanie

Produkty pakujemy w kartony wykonane z kilku warstw tektury. Znajduje się ona również w środku w formie wypełniacza, który zapobiega wstrząsom podczas transportu. Paczka jest zaklejona ekologiczną, papierową taśmą i posiada wyraźną, czytelną etykietę produktową. Tak przygotowany produkt jest gotowy do podróży na drugi koniec Europy.

Wysokie stoki magazynowe

Twoja satysfakcja to dla nas kluczowy parametr udanej współpracy, dlatego zawsze dbamy o możliwość sprawnego uzupełnienia stoków magazynowych. Dzięki temu możemy jeszcze szybciej wysyłać bezpiecznie zapakowane paczki, co przekłada się na wysoki komfort i zadowolenie kontrahentów.

Jakość pod pełną kontrolą

W Sollux nadzorujemy jakość każdego etapu produkcji, ponieważ chcemy mieć gwarancję wysokiej trwałości, bezpieczeństwa oraz doskonałych właściwości oświetleniowych naszych lamp. Kontrola pozwala szybko zidentyfikować oraz wyeliminować ryzyko potencjalnych usterek w danym modelu.

Jej podstawą jest dokładne sprawdzenie surowców i komponentów pod kątem stawianych im wymagań technicznych oraz jakościowych. Weryfikujemy również jakość wykonania gotowego produktu, by mieć pewność, że spełnia nie tylko nasze wewnętrzne standardy, ale również oczekiwania Twoje i Twoich klientów.

Współpracuj z nami w wybranym przez siebie modelu:

Mały
e-commerce

Oferta dla właścicieli sklepów internetowych zatrudniających od 1 do 5 osób.

Średni
e-commerce

Oferta dla właścicieli sklepów internetowych zatrudniających od 6 do 50 osób.

Duży
e-commerce

Oferta dla właścicieli sklepów internetowych zatrudniających od 51 do 200 osób.

Architekci
i projektanci

Oferta dla początkujących architektów i projektantów, którzy pracują jako freelancerzy.

Chcesz poznać szczegóły procesu produkcji w Sollux?

Napisz do nas, a chętnie opowiemy o poszczególnych etapach, byś łatwiej mógł podjąć decyzję o współpracy.