ŚREDNI E-COMMERCE

Efektywnie rozwijaj
swój sklep online

Gonisz konkurencję? Z Sollux zostawisz ją daleko w tyle. Poznaj drogę do szybszego rozwoju i wyższych dochodów Twojego biznesu e-commerce.

Dropshipping to za mało? Zrób kolejny krok

Dropshipping to świetny model biznesowy na początek przygody z e-commerce. Jednak wraz ze wzrostem biznesu rosną też wymagania i wyzwania. 

Dropshipping ma ograniczenia, które nie pozwalają na realizację nowych potrzeb. Dlatego kolejny etap rozwoju biznesu to przejście na współpracę w oparciu o magazyn własny, czyli sprzedaż swoich unikalnych produktów. Pomożemy Ci wprowadzić je na rynek.

Zwiększaj zyski, a nie troski

Model magazynu własnego pozwoli Ci na szybsze dostarczenie produktów do Twoich klientów oraz uniknięcie opóźnień i problemów z dostawą. Analiza wykazała, że największy obrót generują Ci Partnerzy, którzy wysyłają najszybciej rotujące produkty ze swoich magazynów. Możesz być jednym z nich.

Sprawdzone produtky

Analizujemy, które produkty Sollux są kupowane w Twoim sklepie najchętniej.

Pozytywne cashflow

Wprowadzasz na własny magazyn kilkanaście najlepiej rotujących indeksów.

Zadowolenie klientów

Realizujesz zamówienia znacznie szybciej, bo bezpośrednio ze swojego magazynu.

At Sollux, we know your challenges

And we have solutions for them.

Your challenges

Zamrażanie gotówki

Aby szybko realizować zamówienia, musisz utrzymywać duże ilości towarów na magazynie. W ten sposób zamrażasz gotówkę, co negatywnie wpływa na cash flow Twojego biznesu i blokuje inwestycje.

Niska wydajność zespołu

Masz trudności ze skutecznym zarządzaniem zespołem, ponieważ wymaga to dużo czasu, którego Ci brakuje. W efekcie spada wydajność działania firmy, a jej rozwój staje w miejscu.

Product presentation

Ludzie kupują oczami, dlatego by wygrać z konkurencją, sposób prezentowania produktów oraz jakość materiałów graficznych muszą być na jak najwyższym poziomie. Brakuje Ci jednak doświadczenia oraz zasobów w tej dziedzinie, co utrudnia marketing i sprzedaż.  

Our solutions

Składowanie u nas

Możesz składować zapasy u nas z opcją domówienia ich na własny magazyn w ciągu 24h. W ten sposób zachowasz ciągłość dostaw, co przyspieszy obrót towaru i wpłynie pozytywnie na cash flow sklepu.

Nasze procesy automatyzacji

Nasze procesy automatyzacji wielu zadań, związanych z realizacją zamówień, podnoszą efektywność pracy zespołu, a Ty masz czas, by skupić na kluczowych aspektach prowadzenia i rozwoju biznesu.

High-end photos

Dostarczamy Ci wysokiej klasy zdjęcia każdej oprawy, również w wersji podświetlonej oraz w aranżacji. Otrzymasz szkice z wymiarami i instrukcje montażu dla wszystkich produktów, co pozwoli Ci na ich efektywną prezentację i wyróżnienie się na tle konkurencji. 

Jesteśmy polskim producentem oświetlenia, które podbija serca coraz większej liczby klientów. Obecnie co roku ćwierć miliona naszych lamp trafia do domów i mieszkań na całym świecie. Mogą zagościć również we wnętrzach należących do Twoich klientów. Skorzystaj z możliwości, jakie Sollux oferuje dla Ciebie. 

Why Sollux?

Poznaj jeszcze więcej korzyści

Możliwość wymiany towaru

Niektóre z naszych produktów słabo się sprzedają i zalegają Ci na magazynie? Bez obaw, bezpłatnie wymienimy je na inne!

Uzupełnianie stoków magazynowych

Dostarczymy kończące się towary na Twój magazyn w ciągu 24h. Dzięki wysokiej dostępności produktów możemy szybko uzupełnić stoki.

Ekologiczne i bezpieczne pakowanie

Dbamy o pełne bezpieczeństwo produktów w transporcie oraz ich ekologiczne pakowanie. Towary wkładamy do kartonów z tekturowym wypełnieniem, które zabezpiecza je przed uszkodzeniem.

Kompleksowe wsparcie

Poza produkcją możemy też zapewnić profesjonalną obsługę logistyczną i składowanie produktów, co pozwoli Ci w pełni skupić się na rozwoju biznesu, marketingu i sprzedaży.

Cooperate with us in the model of your choice:

Dropshipping

Sell finished products online without the cost of investing in goods or your own warehouse. We ship orders from our warehouse straight to your customer.

Own warehouse

Do you have your own warehouse? Get ahead of the competition and process orders much faster than she did. Increase your turnover by shipping our products directly from your warehouse.

Own brand

Wejdź na wyższy poziom biznesu e-commerce i sprzedawaj produkty pod Twoim logo. Stwórz własną ofertę unikalnych opraw, korzystając z naszych zasobów. 

Want to improve your online sales?

Zostaw dane kontaktowe, odpowiemy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej sprzedaży e-commerce.