PROJEKTANT WNĘTRZ

Trudne początki na swoim? Zyskaj lepszy start!

W Sollux na początkujących architektów i projektantów wnętrz czekają dodatkowy dochód oraz dodatkowe możliwości. Zgarnij je dla siebie!

Wyróżnij się na tłocznym rynku

Wymagający klienci, doświadczona konkurencja, brak nowych pomysłów na projekty – rozkręcanie własnego biznesu nie jest proste. Dlatego w Sollux chcemy pomóc Ci postawić w nim pierwsze kroki.

Stworzyliśmy Klub Architekta – program, w ramach którego młodzi projektanci mogą oferować swoim klientom najlepsze oświetlenie na rynku i dobrze na tym zarabiać.

Architects' Club

Twoja szansa na większy rozwój i wyższe zarobki

Buduj zaufanie i dobre relacje ze swoimi klientami, oferując im więcej niż inni. W Klubie Architekta Sollux otrzymasz materiały, które pomogą Ci zachwycić inwestorów projektami. Wyjątkowy design i wysoka jakość naszych produktów będą pracować na zadowolenie Twoich klientów i zarabiać pieniądze dla Ciebie.

Dodatkowy dochód dla Ciebie

Wykorzystuj produkty Sollux w projektach dla swoich klientów i zarabiaj na każdym zamówieniu.

Niższe ceny dla Twoich klientów

Przekaż klientom swój indywidualny kod rabatowy na produkty Sollux, dzięki czemu kupią je taniej.

Korzyści ze współpracy dla wszystkich

W Klubie Architekta każdy zyskuje – skorzystaj z możliwości, jakie oferuje on dla Ciebie i Twoich klientów.

At Sollux, we know your challenges

I w Klubie Architekta mamy na nie rozwiązania.

Your challenges

Niskie stawki

Stawiasz w branży pierwsze kroki, więc Twoje stawki, a tym samym zarobki są niższe niż projektantów z wieloletnim doświadczeniem.

Słaba rozpoznawalność

Nie masz jeszcze zbudowanej rozpoznawalności na rynku – klienci nie znają Cię i nie ufają, co utrudnia pozyskiwanie zleceń.

Mała gama produktów

Masz niewystarczającą gamę produktów do pracy nad Twoimi projektami, co komplikuje tworzenie aranżacji dopasowanych do oczekiwań klientów.

Our solutions

Prowizja

Klub Architekta pozwoli Ci zarabiać na prowizji bez angażowania dodatkowego czasu i energii. To jak druga pensja z tej samej pracy.

Renomowana marka

Współpraca z renomowaną marką przełoży się na wzrost zaufania do Ciebie. W efekcie klienci będą chętniej wybierać Twoje usługi.

Ponad 900 lamp Sollux

W Sollux posiadamy ponad 900 lamp. Do każdej zapewniamy model 3D w 2 formatach, co gwarantuje Ci szeroki wybór produktów, a tym samym satysfakcję klientów.

We are a Polish manufacturer of lighting that is winning the hearts of more and more customers. Currently, every year quarter of our lamps find their way into homes and apartments around the world. They can also take up residence in the interiors belonging to your customers. Take advantage of the opportunities Sollux offers for you.

Why Sollux?

Discover even more benefits

Optymalne ceny

Ceny naszych lamp są dostosowane do oczekiwań szerokiej grupy konsumentów - większość Twoich klientów będzie chętnie wybierać produkty Sollux, a tym samym generować dodatkowy dochód dla Ciebie.

Szeroki wybór asortymentu

Wiele kształtów, materiałów, wzorów i kolorów - ponad 900 modeli lamp pozwoli Ci wykorzystać produkty Sollux w licznych projektach wnętrz. Uzupełnisz nimi zarówno jasne, jak i ciemne przestrzenie w różnorodnych stylach.

Łatwe projektowanie z modelami 3D

Modele 3D w dwóch formatach ułatwią Ci codzienną pracę. Umożliwiają proste dostosowanie produktu do wszelkich wymagań, dzięki czemu będziesz sprawnie odpowiadać na potrzeby i oczekiwania inwestorów.

Wysokiej jakości polska produkcja

Nasze lampy powstają w Polsce, a każdy gotowy wyrób przechodzi restrykcyjną kontrolę jakości. Z Sollux masz pewność, że proponujesz swoim klientom wysokiej klasy produkty, które spełniają wyśrubowane standardy.

Chcesz wykorzystać produkty Sollux w swoich projektach?

Zostaw dane kontaktowe, odpowiemy i sprawdzimy czy możemy pomóc Ci w rozwoju Twojej sprzedaży.